Imádok kirándulni. Ez persze nem mindig volt így. Gyerekként kifejezetten lusta voltam. Ha apukám vagy anyukám kitalálta, hogy menjünk ma el túrázni, nem éppen voltam túlzottan boldog. Emlékszem, rengeteg képünk is van abból az időszakból, ahogy én és a legjobb barátom, együtt ülünk a hegyen és elégedetlen fejet vágunk. Tehát ebből is látszik, hogy hosszú út vezetett odáig, amíg a barátaim közül én lettem a túrákat leginkább kedvelő.
A fő indok az volt, hogy már nem tarthattam továbbra fenn ezt a bennülős életmódot. Szerettem volna felfedezni a világot. Amikor először elmentem túrázni, nem volt túl jó élmény. Izzadtam, meleg volt, mindenem fájt. Nem is értettem, hogy mit szeretnek ennyire az emberek ezen. Aztán megpróbáltam újból és újból és minden egyes alkalommal egyre könnyebb lett. Azóta pedig már sokszor napokra is el szoktam menni.
Mikor hazaérek a kirándulásokról, a barátnőm sokszor nagyon megijed. Tele vagyok felületi kisebb sérülésekkel, viszont van egy fekete krém otthon, amit a Herbiovit oldaláról rendelt. Ez mindig segíteni szokott abban, hogy hamar be tudjon gyógyulni minden karcolás. Egyszer meg is kérdeztem tőle, hogy ez a fekete krém pontosan honnan van és megmutatta nekem a Herbiovit oldalát. Bővebben…












